Zabiegi z użyciem aparatury

Mikrodermabrazja diamentowa

Czas zabiegu: 60 min

Zabieg złuszczania naskórka. Zabieg pozwala na usunięcie obumarłych komórek skóry, dzięki czemu rozjaśnia przebarwienia i odświeża skórę. Polecana głównie do cer poszarzałych i zmęczonych.

Mikrodermabrazja korundowa

Czas zabiegu: 60 min

Złuszczanie naskórka za pomocą korundu, rozjaśnia skórę oraz nadaje jej zdrowy wygląd, stanowi doskonałą bazę pod inne zabiegi, jak również jako pełen zabieg. Polecany również do cer wrażliwych.

Oxybrazja

Czas zabiegu: 60 min

Peeling wodno-tlenowy polegający na rewitalizacji skóry. Wyzwala efekt naturalnej odbudowy i regeneracji. Zabieg polega na usuwaniu obumarłych komórek skóry za pomocą tlenu aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej.Jest to łagodna metoda złuszczania mechanicznego polecana również przy cerach wrażliwych.

Peeling kawitacyjny

Czas zabiegu: 60 min

Zabieg z wykorzystaniem fali ultradźwiękowej głęboko, ale delikatnie oczyszcza skórę oraz pobudza ją. Dotlenia odświeża oraz przygotowuje skórę do dalszych zabiegów. Polecana również do cer młodych.

Mezoterapia mikroigłowa

Czas zabiegu: 60 min

Polega na mikronakłuwaniu skóry, działanie to zmusza skórę do samodzielnej odnowy i regeneracji poprzez naturalna indukcję kolagenu. Mikronakłucia usprawniają penetrację składników aktywnych. Dzięki dobraniu odpowiednich składników aktywnych mezoterapia mikroigłowa pomaga w walce ze starzeniem się skóry twarzy i ciała, usprawnia jędrność, walczy z trądzikiem oraz naczynkami.

Mezoterapia bezigłowa

Czas zabiegu: 60 min

Nazywana liftingiem bez skalpela. Nieinwazyjne odmładzanie skóry twarzy i ciała, wykorzystujący zjawisko elektrorafinacji i elektroforezy. Polega na oddziaływaniu krótkich impulsów stymulujących skórę, prowadzących do zwiększenia jej przepuszczalności, dzięki czemu zostaje ona głęboko odżywiona. Zabieg polecany w szczególności do cery dojrzałej.

Fale radiowe RF

Czas zabiegu: 60 min

Zabieg polegający na podgrzaniu włókien kolagenowych, dzięki czemu następuje wyraźna poprawa owalu twarzy, ujędrnienie oraz poprawa jej elastyczności.Odmładza i rewitalizuje skórę. Zabieg polecany do cer dojrzałych oraz z problemem przedwczesnego starzenia się skóry.